Vilkų Irštva
Prisijunk arba registruokis, visada tavęs laukiame.
Į mūsų šeimyną būsi priimtas ir tu Wink)

rodiklisPortalCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti
Hey! Vilkai !!! Jums kiekvienam sukurtas dienorastis! Laukiu daugiau pasiulymu !

Share | 

2014.05.14

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Goldy wolfy
Sanitaras
Sanitaras

Pranešimų skaičius : 55

RašytiTemos pavadinimas: 2014.05.14   Tr. 14 05 2014 - 14:57

Antra valanda.. Nemiegu.. Man tai nebūdinga.. Aš tikrai ne naktinis padaras.. Tačiau šiandien kiek kitaip.. Nesinori miego.. Norisi rašyti.. Kalbėti.. Papasakoti, tai kas sunkiu akmeniu užspaudė širdį.. bet..

Klausau muzikos, tos kuri padeda paskęsti savyje.. O gal geriau paskandina.. Bet aš jau tokia.. Visą savo gyvenimą taip ir skęstu.. Kiek save atsimenu tiek ir skęstu.. Niekada niekas nėra manęs ištraukęs.. Nors bandė daug.. Ir įvairiais būdais.. Bet aš tvirtai įsikibusi savęs neriu vis gilyn.. tikėdama, kad gal kažkada atsiras panašus savižudis kuris ners taip giliai kad pasiektų mane..

Kas manęs nepažįsta nesupras ką bandau pasakyti, o kas pažįsta ir nesupras, tada vadinasi jog nepažįsta.. Nenoriu skųstis ar kažką kaltinti.. Taip jau yra, tokia jau esu ir dėl to kalta tik aš pati..

Taip jau yra vieni visuomet sako tai ką galvoja, o kiti tokie kaip aš nieko nesako, o tik sugeria į save viską kas aplink vyksta.. Kaupia viską, lyg kempinė.. Bet manau jog vieną gražią dieną tam ateis galas.. Sprogsiu.. Bijau tos dienos.. Noriu ją nutolinti kaip galima toliau nuo savęs, nuo savo artimųjų.. Nuo mylimų žmonių.. Bet laikui bėgant vis labiau ir labiau jaučiu jog ta akimirka nenumaldomai artėja.. Ir man baisu pagalvoti kas bus toliau..

Gal kas pasakys kad nieko nebus.. Gal jis ir bus teisus.. Gal.. Pagyvensim pamatysim..

Bet aš ne apie tai norėjau rašyti.. Norėjau parašyti apie tai ką dabar jaučiu, kaip man nuo tų pojūčių sunku, skaudu, kaip jie mane kankina.. Bet ir vėl save sustabdau.. Nes aš ne tokia.. Nemėgstu ir nemoku verkti ant kito peties.. Geriau paverkt vienai.. Man taip geriau, o gal tiesiog kitaip nemoku.. Gal nenoriu išmokti, o gal nelemta to išmokti.. Nežinau..

О той, что всех была ему дороже
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
narnija2011
Didysis medžiotojas
Didysis medžiotojas

Pranešimų skaičius : 431

RašytiTemos pavadinimas: Re: 2014.05.14   Sk. 19 10 2014 - 19:14

WoW *--* kaip grazuuu  :love@: :love@:

In Bill I Trust

Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą