Vilkų Irštva
Prisijunk arba registruokis, visada tavęs laukiame.
Į mūsų šeimyną būsi priimtas ir tu Wink) 
rodiklisPortalCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti
Hey! Vilkai !!! Jums kiekvienam sukurtas dienorastis! Laukiu daugiau pasiulymu !

Share | 
 

 NEWS!!! Naujienos!!!

Go down 
AutoriusPranešimas
Dakota Wolf
Suaugęs vilkas
Suaugęs vilkas
avatar

Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2011-08-22
Age : 20

RašytiTemos pavadinimas: NEWS!!! Naujienos!!!   Tr. 21 09 2011 - 11:13

Pacios idomiausios naujienos!!!!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Dakota Wolf
Suaugęs vilkas
Suaugęs vilkas
avatar

Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2011-08-22
Age : 20

RašytiTemos pavadinimas: Re: NEWS!!! Naujienos!!!   Tr. 21 09 2011 - 11:19

Degutienė: verslo įmonės partijas remia, turėdamos savų tikslų (4)
2011-09-21
Alfa.lt

Irena Degutienė (Tomo Vinicko nuotr., Alfa.lt)

Tomo Vinicko nuotr. (Alfa.lt)
Seimo pirmininkė Irena Degutienė tikina pritarianti prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvai uždrausti juridiniams asmenims finansuoti politines partijas. Jos manymu, verslo įmonės, remdamos partijas, ieško naudos, turi tam tikrų „savų“ tikslų.

„Turime pripažinti, kad įvairios verslo įmonės partijas remia tikrai turėdamos tam tikrų savų tikslų“, – savo nuomonę trečiadienio rytą „Žinių radijui“ pateikė I. Degutienė.

Praėjusią savaitę po pateikimo Seimas pritarė prezidentės teiktoms įstatymo pataisoms, kuriomis siekiama uždrausti juridiniams asmenims finansuoti politines partijas.

Pasak I. Degutienės, Seimo nariai ima pozityviau vertinti šią šalies vadovės idėją, kurią įgyvendinti bandoma jau trečią kartą.

„Bendros nuomonės (apie uždraudimą juridiniams asmenims finansuoti politines partijas – Alfa.lt) nėra. Tačiau reikia pastebėti, kad po (įstatymo pataisų – Alfa.lt) pateikimo situacija yra šiek tiek pozityvesnė. Didžioji dauguma Seimo narių mąsto kitaip“, – tikino Seimo pirmininkė.

Parlamento vadovė mano, kad politinės partijos turėtų būti finansuojamos iš valstybės biužeto ir partijos nario mokesčio. Anot politikės, toks mechanizmas užtikrintų partijų veiklos ir finansavimo skaidrumą.

„Norint, kad korupcijos šleifas būtų mažesnis ir kad finansavimo sistema būtų skaidresnė, reiktų pasirinkti, mano manymu, geriausią partijų finansavimo variantą, tai yra finansavimą iš valstybės biudžeto ir partijos narių mokesčio“, – aiškino I. Degutienė.
reklama


Parlamento vadovės teigimu, fiksuotos pajamos partijoms ir dingusi priklausomybė nuo juridinių asmenų aukojamų lėšų visiems politikams išeitų į naudą.

„Visi lengviau atsipūstų, turėtumėme kažkokius fiksuotus pinigus, kurie gal būtų ir mažesni. Gal rinkimų kampanijos nebūtų tokios įdomios, bet tada partijos tarpusayje konkuruotų tik savo programomis, idėjomis, o ne viešaisiais ryšiais.

Prieš rinkimus daug energijos ir išmonės išeikvojama, siekiant kuo geriau save pareklamuoti, tam reikalui dirba ir reklamų kompanijos, tačiau visuomenė neturi tikro vaizdo, nežino, ką jie renka. Tuos, kurie sugeba labai save pateikti, būtų galima palyginti su saldainiu, įvyniotu į gražų popieriuką: popieriukas labai gražus, gražiai išreklamuotas, o kai atidarai ir suvalgai saldainį, tai pasirodo, kad jis nėra labai jau skanus“, – vaizdžiai kalbėjo I. Degutienė.

Alfa.lt primena, kad praėjusią savaitę Seimo nariai balsavo ir po pateikimo pritarė dviem politinių partijų finansavimą reglamentuojantiems įstatymų projektams. Vieną jų pateikė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šalies vadovė siūlo uždrausti juridiniams asmenims finansuoti politines partijas, perpus sumažinti leistiną aukos dydį fiziniams asmenims, nustatyti, kad mažas aukas aukojantiems asmenims būtų taikoma supaprastinta aukų priėmimo tvarka.

Kitą įstatymo projektą pateikė grupė Seimo narių. Jame siūloma numatyti Lietuvos gyventojams galimybę papildomai skirti 0,5 proc. dydžio gyventojų pajamų mokesčio dalį politinėms partijoms remti, perpus sumažinti maksimaliai leistinos juridinių bei fizinių asmenų finansinės paramos ribą, įtvirtinti nuostatą, kad fiziniai asmenys politines partijas ir politines kampanijas gali remti suma, ne didesne nei 10 proc. metinių deklaruotų pajamų, uždrausti tam tikros kategorijos juridiniams asmenims būti aukotojais.

Šią iniciatyvą I. Degutienė taip pat įvertino palankiai.

„Čia tikrai nauja idėja, kuri būtų visiškai teisinga. Tai būtų puiki galimybė piliečiams keisti požiūrį į partijas ir padaryti partijų finansavimą skaidrų bei aiškų“, – tikino politikė, pabrėždama, jog partijų finansavimo klausimus reiktų spręsti pasitelkiant ir gyventojų apklausas.


Dabartinė tvarka

Šiuo metu politinės partijos veikla finansuojama iš kelių šaltinių: nario mokesčio, juridinių asmenų aukų, fizinių asmenų aukų, valstybės dotacijų, dalies rinkimų kampanijų išlaidų kompensavimo bei įvairios leidybinės veiklos.

Dabartinėje tvarkoje nurodoma, jog vienas juridinis asmuo arba įmonė partijai per metus gali skirti ne didesnę sumą nei 20 vidutinių mėnesinių darbo užmokesčių (VMDU), arba apie 42 tūkst. litų. Jeigu tais metais vyksta politinė kampanija, tai įmonės vienai politinei partijai gali paaukoti dar tiek pat.

Tokias pat sumas partijoms per metus gali skirti ir fiziniai asmenys. Jeigu tais metais vyksta rinkimai, žmogus šiuo metu gali skirti dar 20 VMDU.

Iš valstybės biudžeto visoms politinėms partijoms šiemet yra skirta 5,5 mln. litų, o partijoms, kurios per praėjusius rinkimus surinko ne mažiau nei 3 proc. rinkėjų balsų ir neturi skolų, gali būti kompensuojama iki ketvirtadalio politinės kampanijos išlaidų.

Žymos: Degutienė, verslo įmonės, partijų finansavimas, darbas, pinigai
Alfa.lt
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Dakota Wolf
Suaugęs vilkas
Suaugęs vilkas
avatar

Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2011-08-22
Age : 20

RašytiTemos pavadinimas: Re: NEWS!!! Naujienos!!!   Tr. 21 09 2011 - 11:23

ES teismas neleido registruoti sovietinio herbo prekės ženklu

2011-09-21 12:05
BNS

SSRS
Europos Sąjungos (ES) teismas neleido registruoti prekės ženklu sovietinio herbo su kūju ir pjautuvu, nes tai prieštarauja moralei.

„Ženklo negalima registruoti, jei tai neatitinka priimtų moralės principų ES dalyje, o tą dalį, kai kuriomis aplinkybėmis, gali sudaryti ir viena valstybė narė“, - sakoma antradienį paskelbtame teismo sprendime.

Teismas atmetė britams priklausančiose Mergelių salose įsteigtų mados namų „Couture Tech Ltd“ prašymą išanalizuoti požiūrį visose valstybėse narėse. Šie mados namai nesėkmingai bandė įtikinti, kad „vienos valstybės narės ar grupės valstybės narių požiūris neturėtų būti primestas visai ES“.

Lietuvoje už nacistinių ar komunistinių simbolių platinimą ar demonstravimą numatyta bauda iki tūkstančio litų, o už Sovietų Sąjungos ar nacistinės Vokietijos nusikaltimų neigimą ar šiurkštų menkinimą gresia laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Panašius draudimas yra nustačiusios ir kai kurios kitos komunistinį režimą patyrusios valstybės Rytų ir Vidurio Europoje.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Dakota Wolf
Suaugęs vilkas
Suaugęs vilkas
avatar

Pranešimų skaičius : 244
Join date : 2011-08-22
Age : 20

RašytiTemos pavadinimas: Re: NEWS!!! Naujienos!!!   Tr. 21 09 2011 - 11:25

Išsvajotos „Saulėlydžio“ vestuvės: paslapties uždanga praskleista (7)
(4.0)

2011-09-14 15:26
Alfa.lt
A+ A–
Išsvajotos „Saulėlydžio“ vestuvės: paslapties uždanga praskleista
Taip pat skaitykite:

*
Mano piršlybų istorija: pilis prie ežero ir saulėlydis
*
„Saulėlydžio“ žvaigždė Stewart nusifilmavo vaizdo klipe (2)
*
Lietuviško „Saulėlydžio“ autorė slepia savo tapatybę (20)
*
Baltarusijos „Tėvuko“ saulėlydis (51)
*
Naujausiame priešpaskutinės „Saulėlydžio“ dalies anonse – vestuvių kadrai

Pagaliau atskleistos vienos paskutiniųjų „Saulėlydžio“ trilogijos dalių „Break Dawn: Part 1“ („Aušra: pirma dalis“) nuotraukos.

Šokiruojančioje „Saulėlydžio“ dalyje pagrindinė veikėja Bella, kurią vaidina Kristen Stewart, pastoja nuo savo sutuoktinio, vampyro Edvardo, ir rizikuoja savo gyvybe dėl vaiko-monstro.

Paskutinioji trilogijos dalis prasideda žadėtomis ir akylai slėptomis Bellos ir Edvardo vestuvėmis, kurios sukelia nemažai problemų, tačiau suteikia neapsakomo džiaugsmo mylimiesiems.

„Aušra: pirma dalis“ anonse galima matyti Bellos vestuvinę suknelę. Tai kukli ilga „A“ silueto atlaso suknelė su mažomis rankovėlėmis ir dekoruotu korsetu.

Bellos galvą puošė deimantinė tiara ir kuklus nuometas. Vestuvėse Bella pasirodė beveik be makiažo, tvarkingai į kuodelį sušukuotais plaukais.

Edvardas vilkėjo juodą kostiumą. Vampyriškas jo veidas gąsdinančiai atsispindėjo baltų vestuvių dekoracijų fone.

Kelios akimirkos iš legendinių vestuvių – vaizdo klipe.

http://www.alfa.lt/straipsnis/12430155/Issvajotos..Saulelydzio.vestuves..paslapties.uzdanga.praskleista=2011-09-14_15-26/
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: NEWS!!! Naujienos!!!   

Atgal į viršų Go down
 
NEWS!!! Naujienos!!!
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Vilkų Irštva :: Laisvalaikis :: Literatura-
Pereiti į: